Сьогодні до нас завітали діти з Табору життєстійкості і познайомилися з нашим новим другом — песиком Хібукі. Знайомство вийшло дуже теплим і радісним. Ми разом танцювали, грали, малювали та, звісно ж, багато обіймалися. Адже Хібукі недарма називають собакою-обіймакою — його головна місія дарувати дітям відчуття безпеки, підтримки та турботи. Дякуємо нашим маленьким учасникам за довіру, відкритість і чудову атмосферу! 🌿 #Хібукі_терапія #hibukitherapy