🐶💛 Перше знайомство з Хібукі
- 4 дні тому
- Читати 1 хв
Сьогодні до нас завітали діти з Табору життєстійкості і познайомилися з нашим новим другом — песиком Хібукі.
Знайомство вийшло дуже теплим і радісним. Ми разом танцювали, грали, малювали та, звісно ж, багато обіймалися. Адже Хібукі недарма називають собакою-обіймакою — його головна місія дарувати дітям відчуття безпеки, підтримки та турботи.
Дякуємо нашим маленьким учасникам за довіру, відкритість і чудову атмосферу! 🌿






